Informácie o prudukte:
Kategória: Spacáky
Výrobca:Husky
Cena:76.78 €

Spacie vrece Husky Outdoor Magnum -15°C Ak hľadáte spací vak, v ktorom v pohode prečkáte chladnej noci aj najrôznejšie rozmary počasia, potom je práve tento model tým pravým. Magnum -15 ° C je pRedovšetkým spoľahlivý parťák do nepohody, v ktorom sa na vašich výpravách do prírody prepychovo vyspíte. Ako je už tradíciou u značky HUSKY, boli aj na výrobu tohto modelu použité veľmi kvalitné Materiály, ktoré sú zárukou dostatočného pohodlia a teplotného komfortu. Po celý rok ho Tak môžete bez problémov využiť pri rôznorodých outdoorových aktivitách. Súčasťou je aj tu systém pravého a ľavého zipsu, pozdĺžne zapínanie, sťahovanie okolo hlavy, obojstranný zips, ale aj ďalšie nevyhnutnosti ako napríklad zatepľovací golier, kapsičky na drobnosti či kompresný obal. špecifikácie Plnka: 2 x 200 g / m2 Hollowfibre, 4kanálkové Konštrukcia: dvojvrstvová Vnútorný Materiál: 210T Polyester Vonkajší Materiál: 210T Polyester Ripstop Príslušenstvo: kompresný obal Hmotnosť: 1870 g Odporúčaná maximálna výška osoby: 195 cm rozmer zbalený: 40 x 25 cm Rozmer: 85 x 220 cm Spacie vaky » Spacáky trojsezónne » Spacie vrece Husky Outdoor Magnum -15°C


 • Spacie vrece Husky Musset -3°C
  Spacie vrece Husky Musset -3°C

  Spacie vrece Husky Musset -3°C Veľmi ľahký spací vak, ktorý bol vyvinutý skôr pre miernejšie podmienky, napriek tomu je modelom z radu..

  60.72 €
 • Spacie vrece Husky Outdoor Husky -10°C
  Spacie vrece Husky Outdoor Husky -10°C

  Spacie vrece Husky Outdoor Husky -10°C Pohodlie a dostatočný priestor je presne to, čo dokonale vystihuje tento spací vak. Jeho obrovskou..

  63.94 €


© 2018 Športshop