Informácie o prudukte:
Kategória: Spacáky
Výrobca:Husky
Cena:47.87 €

Spacie vrece Husky Outdoor Kids Magic -12°C červený Žiadna kúzla a čiary ale šikovné riešenie, ktorého zásluhou váš malý cestovateľ tento model užije po mnoho sezón. Jednoduchým pripnutím alebo odopnutím spodného dielu v tvare vrecka možno totiž spací vak Kids Magic -12 ° C buď skrátiť, alebo predĺžiť. V prípade kratšie verzia, ktorá je vhodná pre výšku do cca 125 cm, môže odopnutí vrecko poslúžiť ako zatepľovací vak na nohy. Dlhšie variant je bez problému využiteľná pre výšku postavy okolo 155 cm. Kids Magic -12 ° C je preto ideálny pre deti od útleho veku až po dorast na výlety do prírody, vodácke výpravy i treking. Z troch veselých farieb, v ktorých je k dispozícii, si iste vyberie každý svoju obľúbenú. Kvalitné použité Materiály sú zároveň zárukou vysokého tepelného komfortu, odolnosti proti nepriazni počasia a príjemného pohodlie pre kvalitný spánok. Štandardnou výbavou je aj tu systém ľavého a pravého zipsu, pozdĺžne zapínanie, zatepľovací golier, sťahovanie okolo hlavy, kompresný obal alebo napríklad vonkajšie a vnútorné vrecko na drobnosti. špecifikácie Plnka: 2 x 190 g / m2 Hollowfibre, 4kanálkové Konštrukcia: dvojvrstvová Vnútorný Materiál: Polypongee, Microfleece Vonkajší Materiál: 70D 190T Nylon Taffeta Príslušenstvo: kompresný obal, odopínateľná spodná časť, použiteľná tiež ako vak na nohy, reflexné prvky Hmotnosť: 1470 g Odporúčaná maximálna výška dieťaťa: 155/125 cm rozmer zbalený: 40 x 20 cm Rozmer: 75 x 150/180 cm Spacie vaky » Spacáky trojsezónne » Spacie vrece Husky Outdoor Kids Magic -12°C červený


 • Spacie vrece Husky Outdoor Husky -10°C
  Spacie vrece Husky Outdoor Husky -10°C

  Spacie vrece Husky Outdoor Husky -10°C Pohodlie a dostatočný priestor je presne to, čo dokonale vystihuje tento spací vak. Jeho obrovskou..

  63.94 €
 • Spacie vrece Husky Outdoor Maestro -7°C
  Spacie vrece Husky Outdoor Maestro -7°C

  Spacie vrece Husky Outdoor Maestro -7°C V spacom vaku Maestro -7 ° C môžete bez obáv nocovať od jari až do konca jesene. Je prispôsobený..

  57.19 €
 • Vankúšik Husky Fluffy zelená
  Vankúšik Husky Fluffy zelená

  Vankúšik Husky Fluffy zelená Cestovný samonafukovacia vankúšik z príjemného Materiálu. špecifikácie Hmotnosť: 205 g Rozmery: 44 x 34..

  13.31 €


© 2018 Športshop